LONDONTOWN Kur Nail Veil No.9 wzmacniająca tonująca pielęgnacja paznokci w odcieniu Bzu 12 ml
Nail Veil No.9
Jasny bzowy fiolet: kolorowy odcień, który wciąż wygląda jak pielęgnacja.
BzowyKolor i pielęgnacja w jednym kroku
Nail Veil to przezroczysta, tonująca pielęgnacja amerykańskiej marki Londontown. Nakłada się bezpośrednio na goły paznokieć, bez bazy i bez top coatu, a poza delikatnym odcieniem przez cały czas pracują na paznokciu substancje aktywne. Odcieni jest dziesięć, a formuła we wszystkich taka sama — wybierasz tylko kolor.
Żadnej bazy, żadnego top coatu, żadnej lampy. Nakładasz od razu na czysty paznokieć i zostawiasz do wyschnięcia na powietrzu. Top coat jest dobrowolny — dodajesz go tylko wtedy, gdy chcesz dłuższą trwałość.
Formuła opiera się na opatentowanym kompleksie Florium, biotynie i kwasach AHA. Biotyna z kompleksem Florium wspierają zdrowy wzrost paznokcia, kwasy AHA zwiększają dostępność roślinnych składników formuły. Baza jest 21+ free, wegańska i nietestowana na zwierzętach.
Fiolet ma na paznokciach opinię koloru wieczorowego. W przezroczystej wersji wychodzi z niego jednak odcień, który da się nosić rano do pracy — jasny bez jest kolorowy, ale nie ma w sobie nic dramatycznego.
Kolor, po którym nikt nie pozna, co to dokładnie jest
Bzowy fiolet działa na paznokciu trochę jak perła: zmienia się w zależności od światła. Przy świetle dziennym wychodzi z niego jasny, wyraźny fiolet, przy sztucznym raczej chłodny róż. Właśnie dlatego jest z całej dziesiątki najciekawszy — nikt nie zaszufladkuje go na pierwszy rzut oka. A skoro jest przezroczysty, nie wygląda jak kolorowy lakier, tylko jak paznokieć, któremu coś się udało.
Jedna warstwa daje chłodny nalot, który czyta się raczej jako jasny róż. Dwie wyciągają bez. Trzy dają jasny fiolet niemal kryjący — przy odcieniach pastelowych to właśnie trzecia warstwa wyrównuje kolor.

No.9 jest dla ciebie, jeśli
- Chcesz kolorowe paznokcie, ale wyrazisty kolor na co dzień to dla ciebie za dużo.
- Masz chłodniejszy podton skóry, któremu fiolet służy.
- Lubisz odcienie, które zmieniają się w zależności od światła.
- Szukasz pastelu, który nie wygląda dziecinnie.
Jeśli masz ciepły podton skóry, bez będzie na dłoni wyglądać chłodno — bardziej sprawdzi się No.4 Pudrowy róż albo No.5 Stonowana dynia. A jeśli szukasz delikatniejszego fioletu, bliżej nude, bierz No.3 Fiołkowy.

Przewodnik po dziesięciu odcieniach Nail Veil
No.9 to najbardziej kolorowy odcień z chłodnej gałęzi. Bardziej stonowanym wariantem jest No.3 Fiołkowy, o wiele mocniejsze i cieplejsze są No.8 Makowa czerwień i No.10 Cherry Cola. Formuła jest we wszystkich odcieniach taka sama, zmienia się tylko pigment.
Nail Veil No.1
przezroczysty morelowy beż, najdelikatniejszy nude linii
Nail Veil No.2
ciepła kremowa biel, najjaśniejszy odcień linii
Nail Veil No.6
mleczny beż z brązem, kolor latte
Nail Veil No.3
przygaszony różowo-fioletowy, chłodniejszy nude
Nail Veil No.4
przykurzony róż, klasyczny pudrowy nude
Nail Veil No.7
delikatny róż jak kwiat wiśni
Nail Veil No.9 właśnie czytasz
jasny bzowy fiolet
Nail Veil No.5
stonowana dynia, ciepła terakota
Nail Veil No.8
makowa czerwień z koralowym odcieniem
Nail Veil No.10
ciemna burgundowa, najbardziej nasycony odcień linii
Jedna warstwa to delikatna mgiełka, druga daje kolorowi więcej mocy, przy bardziej nasyconych odcieniach można pokusić się o trzecią. Możesz też nakładać dwa odcienie jeden na drugi — formuła we wszystkich dziesięciu jest taka sama.
Jak nałożyć Nail Veil No.9
- Zacznij od czystych, suchych paznokci — bez resztek lakieru i bez tłuszczu. Baza nie jest potrzebna.
- Nałóż cienką warstwę. Przy pastelach pierwsza warstwa bywa nierówna — daj jej wyschnąć i wyrównaj ją drugą, a nie mocniejszym pociągnięciem.
- Zostaw do wyschnięcia na powietrzu. Chcesz bardziej nasycony kolor? Dołóż drugą warstwę.
- Zmywasz zwykłym zmywaczem. Londontown ma własny Strengthening Lacquer Remover, który przy zmywaniu jednocześnie pielęgnuje paznokieć.
Nail Veil nie potrzebuje top coatu — formuła sama rozlewa się do połysku. Możesz go jednak dodać, gdy chcesz, żeby manicure wytrzymał dłużej. Bazę natomiast pomiń, Nail Veil jest zrobiony na goły paznokieć.
Co najbardziej interesuje przy Nail Veil No.9
Nie, żadnej z tych rzeczy. Nail Veil No.9 nakłada się bezpośrednio na goły paznokieć i wysycha na powietrzu. Top coat jest dobrowolny — dodajesz go tylko wtedy, gdy chcesz dłuższą trwałość.
Po jednej warstwie raczej chłodno różowe, po dwóch wyraźnie bzowe. Odcień reaguje na światło, więc zmienia się w ciągu dnia — przy świetle dziennym fiolet widać najmocniej.
Chłodny pastel na opalonej dłoni tworzy kontrast, który jednym się podoba, a innym nie. Jeśli chcesz mieć pewność, weź na lato raczej No.5 Stonowana dynia albo No.8 Makowa czerwień — jedno i drugie idzie z opalenizną w tę samą stronę.
Zależy, jak nasycony kolor chcesz. Jedna warstwa daje delikatną mgiełkę, przez którą wciąż widać naturalny paznokieć, druga zwiększa krycie. Przy ciemniejszych odcieniach można pokusić się o trzecią warstwę.
Formuła jest 21+ free — Londontown nie dodaje do niej formaldehydu, toluenu, ftalanów, kamfory, ksylenu, TPHP ani bisfenolu A. Nie podaje jednak, by testował ją specjalnie na kobietach w ciąży lub karmiących. Jeśli masz wątpliwości, najlepiej omów to ze swoim lekarzem.
Trzymaj buteleczkę zamkniętą, z dala od bezpośredniego słońca i źródeł ciepła. Okres przydatności po otwarciu jest oznaczony symbolem otwartego słoiczka na opakowaniu. Przechowuj poza zasięgiem dzieci.
Co pasuje do Nail Veil No.9
Nail Hardener & Base Coat
Wzmacniająca baza Londontown. Sięgasz po nią, gdy paznokcie potrzebują więcej oparcia, niż daje sam Nail Veil.
Illuminating Nail Concealer
Rozświetlacz do paznokci, który optycznie wyrównuje zażółcone i matowe płytki. Nail Veil daje kolor, rozświetlacz koryguje ton.
Nourishing Cuticle Oil
Odżywczy olejek do skórek. Codzienna pielęgnacja, która utrzymuje skórki w formie między malowaniem.
Strengthening Lacquer Remover
Zmywacz Londontown, który przy zmywaniu jednocześnie pielęgnuje paznokieć. Usuwa Nail Veil i zwykłe lakiery.
Whipped Cloud krem do rąk
Puszysty, nawilżający krem do rąk. Uzupełnia pielęgnację paznokcia pielęgnacją skóry wokół niego.
INCI
Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Adipic Acid/Neopentyl Glycol/Trimellitic Anhydride Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Stearalkonium Bentonite, Acrylates Copolymer, Glycolic Acid, Malic Acid, Lactic Acid, Brassica Campestris (Rapeseed) Seed Oil, Allium Sativum (Garlic) Bulb Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Biotin, Calcium Pantothenate, Etocrylene, Silica, Aqua, Trimethylpentanediyl Dibenzoate, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Alcohol Denat., Ferrous Gluconate, Diacetone Alcohol, Phosphoric Acid, CI 77891, CI 77742, CI 15850, CI 77004, CI 77510, CI 19140, CI 77499
Skład jest specyficzny dla Nail Veil No.9 — w pozostałych odcieniach Nail Veil różnią się tylko pigmenty, baza formuły jest taka sama.
| Firma produkcyjna | Londontown |
|---|---|
| Adres | 260 Madison Ave, 8th Floor New York, NY 10016 |
| info@londontownusa.com |




















